En Farklı Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemizde İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

tilki ile kurt

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

tilki ile kurt Empty
MesajKonu: tilki ile kurt   tilki ile kurt Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 7:24 am

ormanda tilki gezeken bir tuzak görür ağaca bir ip bağlanmıştır; aşağıda da bir tze but vardır bu tiki veya kurt yakalmak içindir butun altındada bomba vardır yani bir hayvan butu almaya çalıştığında bomba patlayakmış.tilki gezerken gördüğü butun tuzak olduğunu anlar. bir sopayla butun altına bakar. vay vay vaayy!! deyip butun 3 metre gerisine yatar. birazdan kurt gelir.
kurt:ne yapıyorsun dostum?
tilki:hiiç.yatıyorum
kurt:şurada bir but var
tilki:evet var
kurt:niye yemiyorsun?
tilki:bugün orucum(tabi ki yalan)
kurt:iyi ben yiyeyim o zaman
tilki:afiyet olsun o zaman
kurt butu görünce ağzı sulanır bir hışımla atlar buta u sırada Boommm!!! diye ses duyulur tabi bomba patlamıştır
kurt perişan haldedir bunu fırsat bilen tilki hemen yere düşen butu kapar yemeğe başlar, kurt acı acı: haani sseen ooruççluuyduunn??
tilki:biraz önce top patladı duymadın mı?
http://hepsifanclub.realbb.net
Azra
Admin

tilki ile kurt Empty
MesajKonu: Geri: tilki ile kurt   tilki ile kurt Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 5:53 pm

teşekkürler
cemreqoliq

cemreqoliq

tilki ile kurt Empty
MesajKonu: Geri: tilki ile kurt   tilki ile kurt Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:57 pm

saoL
Admin
Admin
Admin

tilki ile kurt Empty
MesajKonu: Geri: tilki ile kurt   tilki ile kurt Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 4:51 pm

bişe deil
http://hepsifanclub.realbb.net

tilki ile kurt
1 sayfadaki 1 sayfası