En Farklı Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemizde İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fenervbahçe msn nickleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

fenervbahçe msn nickleri Empty
MesajKonu: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:25 am

cimbom yener ama senin kadar değil seni seven çok ama benim kadar değil;fenerbahçe

FENERLİ MÜJDE 3612 YAZ FENERİN KUPA ALDIĞINI RÜYANDA GÖR <<>>

FENERBAHÇE DİYİNCE YÜREĞİM COŞAR. GS YAZINCA YÜREĞİM KAÇACAK YER ARAR.

GALATASARAY DÜNYADA BİRİNİC AMA SONDAN BİRİNCİ

Büyüklük geçmişte gizlidir. Büyük takım mazisinden belli olur...

Çekilin şimdi fener geliyo,toplarıda alın goller geliyo,duymayan kalmasın fener şampiyon oluyo(¯`·._.·[(¯`·._.·[..|..<(+_]·._.·´¯)

Çekilin şimdi fener geliyo,toplarıda alın goller geliyo,duymayan kalmasın fener şampiyon oluyo(¯`·._.·[(¯`·._.·[..|..<(+_]·._.·´¯)

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!
http://hepsifanclub.realbb.net
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:25 am

sarııı!!!!! lacivert !!! en büyük !!! fenerbahçe!!!! aşkım sensin canım sensin ölümüne fener bahçe

bİr YeMiN eTtİk GeRi DöNmEyİz GeRi ÖlümÜnE fEnErLiYiZ!!!!!

yağmurlarda çamurda istanbulda deplasmanda senin için çektik bu mu cefa kanaryam

HaYaT bEnİ nEdEn YoRuYoSuN mAdEm ÇoK gÜnAh oYuNu SeN bOzUyOsUn

ATAM İZİNDEYİZ BİZDE FENERBAHÇELİYİZ

SARI LACIVERT RENGIMIZ FENERBAHÇE HER SEYIMIZ! HIÇ BIR SEYE DEGISMEYIZ! ÇÜNKÜ FENERBAHÇELIYIZ!!!

GÜLERSEM SEVINCIM AGLARSAM GÖZYASIM ÖLÜRSEM TOPRAGIM OL FENERBAHÇEM

тяιвüηℓєя∂є нєρ ∂ιℓℓєя∂є вυ ѕєν∂α вιтмєz göηüℓℓєя∂є ∂αя αğα¢ıη∂α σℓѕαк вιℓє ѕση ѕözüмüz ƒєηєявαнçє

...Herkesin içinde tekim...Herkesin içinde farklıyım...Çünkü...F€N€RBAHç€L!Y!M...

aslan doğru kükrüyemez kartal doğru ucamaz balık yüzemez kanarya hepsinin önüne gecer
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:26 am

I LOVE YOU FENERBAHÇE

FeNeRBaHÇeM SeNSiZLiK ÖLüM GiBiDiR

ulan siz sağa saola bakcanıza gelin adam gibi fenerbahçe yi seçin.

bir baba FENER dünyayı yener

nazar etme ne olur fenerli ol seninde olur

1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz

aslanı,kartalı geçhepsi hikaye tek kanarya var bu alemde

ünlü bir cibom atasözü derki:Herkes Haddini bilecek bizi yanlız fener ezecek:D

kanımız tek renk oda sarı lacivert(FENERBAHÇE)!!!!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:27 am

kanımız tek renk oda sarı lacivert(FENERBAHÇE)!!!!!

Ben Herkesin Içinde Tekim Tek Olduğum Sürece Zafer Hep Benim çünkü Ben Fenerbahçeliyim.

Aslanı,kartalı Geç Hepsi Hikaye Tek Kanarya Var Bu Alemde

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz

Fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz

ßizim Kanımız SArı LAciver akar bize ßo$una Deli kanlı FenerßahÇEL! demem!$ler

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

burası kadıköy hamam değil ...

galatasaray fenerbahceyi 7-0 yenmiş Smile) hoş o tarihte hanginiz vardıSmile 6 kasımda hepimiz burdaydık

fener fener herkesi yener başkaları kendi kendini döver
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:28 am

beni toprağa gömseniz bile son sözüm fenerbahçe

benim ismimin baş harfi f soy adımın baş harfi b

HaTıRaLaR SaRmIş 4-1 YaNıMı!!!!!

NE Okulu Bitirmek, Ne Bir Delikanlı Sewmek, En Büyük Dileğimiz Seni Şampiyon Görmek

baba bana gençliğinde galatayı yendiğimiz günleri anlatsana

sarı lacivert rengimiz FENERBAHÇEM herşeyimiz hiç birşeye değişmeyiz çünlü FENERBAHÇELİYİZ..!!!

sarı lacivert rengimiz FENERBAHÇEM herşeyimiz hiç birşeye değişmeyiz çünlü FENERBAHÇELİYİZ..!!!

^^ ***dÜnYa KuRuLmuŞ SaRı LaCiVeRt üStÜnE***^^

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ Bu Dünyaya Galatalı Gelenler Öbür Dünyaya Elbet Fenerli Giderler°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

Bu renkler kutsaldır nasip olmaz herkese.Sarı kırmızıyı tutmak mı?Allah akıl fikir versin hepsine...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:28 am

s€Ni s€ViYoRum ...

fEnERbAHçeLimİSİn eLlEriN dErt GöRmEsiN...

FeNeRiCeKe MiYeNlEr AnTeN tAkSıNlAr :Very Happy

(= fEnErBaHçE FoReVeR FENERR DÜNYAYI YENER GS Yİ EZEEEER =)

Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

fenerli olunmaz fenerli doğulur

CİMBOMLULAR SİZE MÜJDE RÜYA YAZIP 4646 YA MESAJ ATIN ŞAMPİYONLUĞU RÜYANIZDA GÖRÜN

BEŞİKTAŞ GALATA AZ GELİR BİZE BÜYÜK TAKIMLAZIM ADIMIZIN BAŞ HARFİ F LE BAŞLAR AKAR KANIMIZ SARI LACİVERT EN BÜYÜK FENER BAHÇE

fenerbahçe yaşarken onu yenmeniz imkansız

Haydi şanlı Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:29 am

ne okulu bitirmek ne bir genç kızı sevmek en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek

adı üstünde galatasaray tamı tamına bi şampuan

sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurdada çamurdada yanında oldum, fenerbahçe sen bizim herşeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, kadıköyde bugece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor.

beşiktaşın göbeğine galatanın ensesine trabzonun hamsisine şampiyon fener yazacağız

DÜNYADA 2 TÜRLÜ TARAFTAR VARDIR 1 İ FENERBAKÇELİ OLANLAR ÖBÜRÜDE FENERBAHÇELİ OLDUĞUNUN FARKINA VARAMAYANLARDIR.

ne tiyatro nede istanbulda bir gece en büyük eğlence fenerbahçe

fenerime laf edeni yıkarım bu dünyada en büyük senin İZİNDEYİZ!!!!!

BiR qÜn HeRkEz qAlaTaHıYaRlI 3 SaAt BjKlİ 3 SaaT HaMsİlİ 364 qÜn FeNeRbAhÇeLi OlAcAk qAlAtAlıLAr EğEr OlMaSa KaNaRyAnIn KöLeSi OlAbİlİr

sarının yanına lacivert koyduk yıllardır ben senin esirin oldum yağmurlarda çamurlarda yanında oldum fenerbahçe sen bizim herşeyimissin (F_E_N_E_R B_A_H_Ç_E)

bu taraftar hep seninle taraftarın kalbinde yenilsen bile sen hiç merak etme canım fenerbahce
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: fenervbahçe msn nickleri   fenervbahçe msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:30 am

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large..

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener''in Ayak Sesleri !!!

Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!!

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!

fenervbahçe msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası